DENEME

DENEME
DEME

Cuma, Mart 30

DEĞİŞTİRMEK


darthdidi.wordpress.com olarak eklendiğim arkadaşlar heyy size diyorum benim için ufak bir zaman ayırıp verdiğiniz linklerinizde bu adresi düzenlermisiniz. hayır sayfanızdan kendi bloğuma giremiyorum bişey değil. aklakara sözüm sana değil sen önce su seyehat fotolarını gönder please..

danubsky sana nedesem aile içi zıtlığın bu kadarı.sessizliğin ses getirdiği sahıs. 30 sene sonra görsem,arkadaşlığıma kaldığım yerden devam edebileceğim bir dost.metemorfoz sana bir tekila borçlandım sanırım bu tanıştırma için.
hatta geleyim yakında beraber içelim.blogla ilgili direkt renklerin de sessiz kalıyor belkide özdeşliyor.ben tekilada kaldım yalnız olmeca mı olsa.

pas pass pas

yatay düşey

MÜZİK OLAYI

Son zamanlarda bloğuma müzik gömememe(amla erotik oldu) sinirim bu adrese tasınmama sebep oldu diyebilirm.Fazla uzatmadan sabırsızlanan kirpinin pasını karsılayıvereyim.(bu kelimenin anlamı nedir yahu)
becilmisiniz hem bencil hem kirpimisin ama ben senin yazılarındaki düşünceleri beynimin içindeki kirpi dikenleriyle birleştirerek okumaya alıştım galiba.Yorumların uzayıp gitmesinden anlaşılan da cok kişi alıştı.bencılmısın cok bılemem ama ben seni hep antalyadan yazıyorsun gibi okudum.Resimlerin için görselliği fazla seçim yapmanda hoşuma gitmiyor değil.
bir de vitaminlerini düzgün yazarsan ne güzel olacak...
pas metemorfoz pas

yatay düşey...